user_mobilelogo
  1. Kirjuta e-kiri , See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. reserveeri raamatud/ajakirjad raamatukoguhoidja vahendusel ja lisa soov Raamatukapi kasutamiseks.
  2. Helista tel 6040341, telli teavikud raamatukappi
  3. Reserveeri raamatud/ajakirjad andmebaasis  lugeja.ee : logi sisse; otsi välja sobivad teavikud; vali Kiili Raamatukogu; vali leidumus, reserveeri raamatud/ajakirjad, tee klõps Kiili Raamatukogu real, tekib valikuvõimalus - kui soovid teaviku kätte saada raamatukogust - vali reserveeri, kui soovid teaviku kätte saada raamatukapist - vali kappi. Kas reserveering jõustus, saad vaadata ülevalt oranži rea pealt. Siit saab ka reserveeringu tühistada.

Lugejale saadetakse kapi avamiskood lugeja poolt antud kontaktile. Töötaja näeb reserveeringutest, kas raamat on tellitud kappi või mitte.

Juhul, kui Raamatukapi kohad on täis, teatab raamatukoguhoidja sellest lugejale ja lugeja saab valida, kas ta ootab vaba kohta või tuleb teavikutele raamatukokku järele.

Tagastage raamatud tagastuskasti (trepil, ukse kõrval), mitte Raamatukappi.

Tutvu kasutamise korraga SIIN.