user_mobilelogo

Raamatukapi CLEVERON 351 kasutamise kord

 1. Kiili Raamatukogu pakub lugejatele teavikute raamatukappi tellimise teenust.
 2. Teenus on lugejatele tasuta.
 3. Lugeja saab raamatukappi tellitud ja laenutatud teavikud kätte raamatukapist, mis asub raamatukogu sissekäigu trepi kõrval.
 4. Raamatukogu paneb tellitud teavikud raamatukappi raamatukogu lahtiolekuaegadel.
 5. Raamatukapi ukse avamiskood edastatakse lugejale kas SMS-sõnumiga või                 e-postiaadressile. Nende puudumisel helistab raamatukoguhoidja lugeja lauatelefonile ja teatab ukse avamiskoodi.
 6. Teavikuid hoitakse raamatukapis 3 kalendripäeva.
 7. Kui raamatukapi kohad on täis, teatab raamatukoguhoidja lugejale ja lugeja saab valida, kas ootab vaba kohta või tuleb teavikutele raamatukokku järele.
 8. Teenuse kasutaja peab olema registreeritud Kiili Raamatukogu lugejaks.
 9. Teavikuid laenutamiseks saab tellida:
 10. E-posti See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. teel
 11. Telefoni 604 0341 teel raamatukogu lahtiolekuaegadel
 12. lugeja.ee iseteenindusse sisse logides reserveerida teavikuid, sisestada Teavikuotsingusse sõna Raamatukapp ja reserveerida Raamatukapp.
 13. Laenuaeg on 30 päeva sellest hetkest, kui teavikud laenutatakse lugeja kontole ja pannakse raamatukappi.
 14. Teavikuid saab tagastada kohapeal raamatukogu lahtiolekuaegadel või 24/7 raamatutagastuskasti, mis asub raamatukogu trepil.
 15. Lisainfot teenuse kohta saab raamatukogu lahtiolekuaegadel e-posti See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefoni 604 0341 teel või raamatukogu kodulehelt www.kiiliraamatukogu.ee