user_mobilelogo

Tagastamistähtaegu saab pikendada telefoni teel 604 0341, või e-kirjaga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Samuti võite pikendamise teha ise kui logite sisse oma lugejakontole www.lugeja.ee.  Lugejaportaali on võimalik sisse logida kasutajatunnuse ja parooli (need saate raamatukogust), ID-kaardi või Mobiil-ID-ga. Seal on pikendamiseks kõik juhised antud.

Lugeja soovil pannakse ta teda huvitava, kuid teise lugeja käes oleva teaviku saamiseks järjekorda. Lugeja võib reserveeringu teha ka ise elektrooniliselt logides sisse oma lugejakontole elektronkataloogis URRAM. Soovitud teaviku nimel klikkides ja vaba eksemplari olemasolul saab lugeja selle endale reserveerida. Kui vabu eksemplare ei ole, pannakse lugeja järjekorda.

Raamatute tellimine raamatukappi:

  1. Kirjuta e-kiri , See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. reserveeri raamatud/ajakirjad raamatukoguhoidja vahendusel ja lisa soov Raamatukapi kasutamiseks.
  2. Helista tel 6040341, telli teavikud raamatukappi
  3. Reserveeri raamatud/ajakirjad andmebaasis  lugeja.ee : logi sisse andmebaasi; reserveeri soovitud raamatud/ajakirjad; sisesta Teavikukataloogi otsingusse Raamatukapp ja reserveeri ka raamatukapp.

Lugejale saadetakse kapi avamiskood lugeja poolt antud kontaktile.

Juhul, kui Raamatukapi kohad on täis, teatab raamatukoguhoidja sellest lugejale ja lugeja saab valida, kas ta ootab vaba kohta või tuleb teavikutele raamatukokku järele.

Tagastage raamatud tagastuskasti (trepil, ukse kõrval), mitte Raamatukappi.

 Tutvu kasutamise korraga SIIN.