Kiili Raamatukogu 100

Juubeliaasta moto: Raamat võib muuta su elu

Kutsume kõiki kirjutama!

1. aastal tähistab Kiili Raamatukogu oma 100. sünnipäeva. Nii väärika sündmuse tähistamiseks toimub terve 2022. aasta jooksul mitmeid ettevõtmisi. Alustame aastat üleskutsega mõtiskleda natuke raamatu ja raamatukogu üle, milline seos teil nende mõistetega on, mida raamat ja raamatukogu teile pakkunud on või mida nad võivad teile tulevikus pakkuda. Palun pange oma mõtted kirja ja saatke raamatukogule. Kirjatöö vormi võib iga kirjutaja ise valida.

Oodatud on esseed, kirjandid, luuletused raamatust ja raamatukogust, lühemad või pikemad, mis mahuvad ära kuni kahele A4 lehele.

Väärtustame huvitavaid mõtteid, julgust unistada, oskust arutleda, head eesti keele kasutust.

Kirjutusi loeb raamatukogu nõukogu.

Äramärkimist leidnud tööde autorid saavad kutse raamatukogu juubeliüritusele märtsis.

Tööd saata 1. veebruariks 2022.a. aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Pikendame tööde laekumise tähtaega kuni 1. märtsini !

Logo punane