ÜHETÄHEJUTUVÕISTLUS

Eestikeelse olemise tulevik peitub eesti keeles lugemises ja kirjutamises.

Meie emakeel on eesti keel. Eesti keele abil väljendame oma mõtteid kõige selgemini ja arusaadavamalt. Keel on võimas ja imeline tööriist, millega saab palju ära teha. Eesti keele auks ja kaitseks tähistame igal aastal 14. märtsil emakeelepäeva. Selle päeva tähistamiseks kuulutab Kiili Raamatukogu välja ühetähejutuvõistluse.

VÕISTLUSE TINGIMUSED :

1.Osalejatel tuleb kirjutada A4 formaadis jutt pikkusega kuni 1 lehekülg (font 12, reavahe 1,5), mille kõik sõnad algavad ainult ühe ja sama vabalt valitud tähega. Jutu võib kirjutada vabalt valitud teemal.

1. Töö esitada Kiili raamatukokku elektrooniliselt aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tuua Nabala tee 2a trükitult 1 eksemplaris, kuhu on märgitud autori (autorite) nimi (nimed), vanus ja aadress.
  2. Võistlusest võivad osa võtta kõik Kiili valda registreeritud elanikud.
  3. Laekunud töid hinnatakse kolmes vanusegrupis:
  4. a) kuni 12 aastased
  5. b) 13 – 18 aastased
  6. c) 19 aastased ja vanemad
  7. Töid hindab 3-liikmeline asjatundlik žürii.
  8. Tööde esitamise viimane tähtaeg on 2.märts 2020.
  9. Võitjad kuulutatakse välja 14.märtsil raamatukogu kodulehel. Parimaid tunnustatakse tänukirjaga ja premeeritakse Rahva Raamatu kinkekaardiga       10, 20, 30 eurot.
  10. Konkursil osalemisega annab autor nõusoleku oma töö avaldamiseks          Kiili Lehes.

Ladusaid lugusid lootes