ESSEEKONKURSS

Kiili Raamatukogu kuulutab välja esseekonkursi Minu Kiili (Minu kodu, Minu kodupaik, Minu koduvald, Minu Eesti), mis on pühendatud Kiili valla 25.-le ja Eesti Vabariigi 100.-le aastapäevale.

Konkursi eesmärgiks on anda Kiili valla elanikele võimalus oma mõtete avaldamiseks teemadel, mis meid puudutavad.

KONKURSI TINGIMUSED:

1. Osalejatel tuleb kirjutada 1-2 lehekülge A4 formaadis eestikeelne essee (font 12, reavahe 1,5).
  2. Konkursil kutsutakse osalema kõiki Kiili valla elanikke alates 7.eluaastast. Osalejad jaotatakse 3 vanusegruppi: a) 7 – 12 aastased
  3. b) 13 – 18 aastased
  4. c) 19 aastased ja vanemad
  5. Töö esitada 10. veebruariks 2018.a. meiliaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tuua raamatukokku Nabala tee 2a trükitult. Lisatud peab olema autori nimi, vanus, aadress ja meiliaadress.
  6. Laekunud töid hindab 5 – liikmeline žürii.
  7. Võitjad kuulutatakse välja Eesti vabariigi sünnipäevaks raamatukogu kodulehel. Parimaid premeeritakse Kaupluse Rahva Raamat kinkekaartidega 10, 20, 30 eurot.
  8. Konkursil osalemisega annab autor nõusoleku oma töö avaldamiseks Kiili Lehes.