user_mobilelogo

L 10 - 16
Pühapäev
suletud

Mis on strateegia „Eesti 2035“ ja kus me täna oleme:

Selleks, et anda poliitikakujundajatele, otsustajatele ning kogu Eestile ühine nägemus ja suund riigi arengust, koostame pikaajalise strateegia „Eesti 2035“. Strateegia eesmärk on kasvatada ja toetada meie riigi ning inimeste heaolu nii, et Eesti oleks ka kahekümne aasta pärast parim paik elamiseks ja töötamiseks. Strateegia koostamist veavad riigikantselei ja rahandusministeerium. Töö on praegu sealmaal, et kõik kaasamõtlejad ja hoolijad üle Eesti on oodatud strateegia loomises osalema. 23. aprillil läheb käima kolmenädalane arvamuskorje üle Eesti. Soovime sellesse kaasata kõik huvilised, et saada teadmine, millises Eestis soovivad meie inimesed elada.

• Oleme loonud e-ankeedi täitmise võimaluse avalikust arvutist, mis on e-vormina kättesaadav: https://bit.ly/2ZjDcz9.
  • Kui soovite ankeeti täita paberkandjal, siis paluge raamatukoguhoidjal ankeet välja printida
  • Küsitlus on avatud 22.04-10.05. ning osalejate vahel loosime välja ka auhinnad, milles osalemiseks tuleb küsimustiku lõpus täita kontaktiväli.

Saadud tulemused lähevad sisendiks „Eesti 2035“ strateegia loomesse ning juba Eesti pikaajaliste sihtide seadmise arutelule. Oleme väga tänulikud, kui olete valmis kaasa lööma!

Eesti pikaajalise strateegia „Eesti 2035“ meeskond